dezinfekce

Ozón likviduje bakterie, viry, spory, plísně, patogeny, alergeny a jiné organismy.

Ozón má vysokou dezinfekční účinnost, která je prokázána jak nezávislými laboratořemi například světově uznávanou certifikační laboratoří švýcarské společnosti SGS – Société Générale de Surveillance, ale také i státními institucemi, např. americkou FDA – Food and Drug Administration.

Dezinfikujeme: AUTA, DOMÁCNOSTI, ŠKOLY

Ozón likviduje toxiny, které se uvolňující z plastů, koberců, závěsů, čalounění, z izolací, z barev, z laků atd.

Ozón pro své výjimečné vlastností se ozón využívá k dezinfekci a dezodorizaci uzavřených prostor např. bytů, kanceláří, hotelových pokojů, nemocničních pokojů, čekáren, prodejen, interiérů automobilů včetně automobilových klimatizací atd.

Ozón přímo likviduje pachy například cigaretový kouř, pachy po zvířatech, pachy po vaření a ostatní pachy.

Ozón nepřekrývá pachy jako např. různé deodoranty, chemické osvěžovače vzduchu, parfémy do elektrických zásuvek, gely pro parfemaci interiérů různé vůně, osvěžovače vzduchu atd., které jsou mnohdy zdraví škodlivé či zdraví neprospívající. Ozón tyto pachy přímo likviduje.

Ozón při aplikaci proniká do všech obtížně přístupných míst, jako jsou skuliny, mezery, kouty a taktéž proniká do pórů materiálů.

Ozón nezanechává toxická rezidua a jeho molekuly tvořené třemi atomy kyslíku se samovolně rozkládají na molekuly kyslíku.

Ozón díky vysoké oxidační schopností likviduje taktéž karcinogeny, chlorované bifenyly, organické sloučeniny, kyanidy, fenoly, síru,, jedovaté aromatické látky, vysokomolekulární sloučeniny. Detoxikační schopnost ozónu je tak silné, že likviduje nejrezistentnější Echoviru 12 do 12 minut.

Ozón a jeho dezinfekčních vlastností se v lékařství využívá například k léčbě virových, bakteriálních a mykotických onemocnění a taktéž k aktivaci imunitního systému. Nové typy transfúzních stanic již dnes běžně využívají dezinfekční vlastností ozonu ke sterilizaci krevních konzerv, jako dokonalý dezinfekční nástroj proti přenosu viru hepatitidy a HIV.

Používáme i další přípravky pro 100% dezinfekci

První NANO antibakteriální a dezinfekční ochrana s FOOD atestem na světě. Nanáší se na připravený povrch ošetřený výše uvedenými čistícími prostředky.

21 dní spolehlivé antibakteriální ochrany Hydrofobní a olejofobní vlastnosti

FOOD univerzální NANO ochrana pro savé povrchy, keramiku, vinyl, plast, polykarbonát, barvené kovy, guma (stěny, podlahy, stropy, PUR panely, stroje, hadice, odpadkové koše apod.) Na skle může zanechat šmouhy

GLASS NANO ochrana skla využití pouze pro sklo – po aplikaci je nutné vyleštit prodejní vitríny, police, zrcadla apod
INOX NANO ochrana nerezových ploch využití pouze pro nerezové plochy – stoly, stroje …
PLAST NANO ochrana plastových a citlivých ploch využití pouze pro plasty, vinyly, PVC ….