Mytí oken Teplice

Mytí oken v domácnosti

Okna se sice myjí jednou za čas, ale většina našich klientů na to jednoduše čas nemá nebo jsou okna uzpůsobena tak, že na to sami nestačí. Například mají nadstandardní rozměry nebo se nachází ve vyšších patrech. Někdy se jedná o okna, která nelze otevřít, případně o střešní okna v místnostech s vysokými stropy, která jsou těžko dostupná a podobně.

Komerční prostory

Podobně jsou na tom okna kanceláří, ateliérů či výrobních a skladovacích prostor. Většinou se jedná o vysoko položená nadzemní patra s kancelářemi nebo okna atypických rozměrů, například u nákupních pasáží, prosklených chodeb a podobně. Ne všechny firmy mají vlastní zaměstnance, kteří mají na starosti úklid, a právě zde přicházíme na řadu my.

Během úklidu používáme profesionální čisticí prostředky, které jsou šetrné k lidskému zdraví i k povrchům běžně se vyskytujícím v domácích nebo komerčních prostorech. Nejsou to pouze okna, která pro vás umyjeme – zajistíme pro vás kompletní úklid celé domácnosti, včetně čištění koberců, pohovek, textilních tapet a podobně.

Mytí oken Teplice

Víme, jak důležité je moci se spolehnout. Budeme rádi, pokud to budeme právě my, na koho se spolehnete při pravidelné péči o domácnost nebo firemní prostory. Práci vždy odvedeme tak, abychom na ni mohli být sami hrdí.

Zajistíme pro vás nejen mytí oken v Teplicích, ale také v přilehlých oblastech, kam za vámi rádi dojedeme. Postaráme se také o úklid domácnosti, úklid bytu nebo úklid kanceláří.

Cenová nabídka na míru

Zajistíme pro vás jednorázový úklid nebo dlouhodobou spolupráci na bázi pravidelných úklidů v intervalu, který vám bude vyhovovat. S ohledem na dispozice vašich prostor pro vás vypracujeme cenovou nabídku na míru. Kontaktujte nás ještě dnes a přenechte nám starost o vaše okna.

Zavolejte nám

A nechte si nacenit úklid, který potřebujete.

  • +420 732 171 835

Nezávazná poptávka!

Napište nám základní informace o úklidu a my se Vám ozveme s cenovým rozpočtem.