Úklid bytového domu Teplice

Profesionální úklid bytového domu

Poptáváte profesionální úklid bytového domu v Teplicích? Právě jste našli ty pravé. Narine Cleaning je pro vás na trhu již více než 8 let, abychom zajistili úklid všech vašich prostor, nejen bytových domů. Poptat u nás můžete také úklid bytu, mytí oken nebo úklid kanceláře.

Zajistíme pro vás úklid společných bytových prostor na pravidelné bázi nebo jednorázový úklid půdních, sklepních a dalších místností včetně garáží a podobně.

Úklid bytového domu Teplice

Poptat u nás můžete nejen úklid bytového domu v Teplicích, ale také péči o prostory v blízkém okolí. Rádi pro vás naceníme výjezd podle vašeho přání, zohledníme velikost prostoru, který potřebujete uklidit a množství práce, kterou úklid obnáší. Ceníme si každé zakázky, s kterou se na nás obrátíte.

Při péči o vaše domovy a další prostory používáme nejmodernější technologie a čisticí prostředky, které jsou šetrné nejen k lidskému obydlí, ale jsou také zdravotně nezávadné. Vedle dezinfekce ozónem je to například také NANO antibakteriální a dezinfekční ochrana s FOOD atestem.

Postaráme se nejen o vaše podlahy a tapety, ale vyčistíme i světla nebo umyjeme okna.

Jsme tu pro vás

Během praxe jsme nasbírali řadu zkušeností, které každodenně využíváme při úklidu vašich osobních i firemních prostor. Nezáleží, zda poptáváte běžný úklid nebo se jedná o úklid po malování nebo rekonstrukci. Naši klienti nás již postavili i do situací, které by vás ani nenapadly. A možná, že nás do nich jednou postavíte i vy sami.

Kontaktujte nás

Už víte, že jsme těmi pravými nebo se ještě potřebujete na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Zavolejte nám

A nechte si nacenit úklid, který potřebujete.

  • +420 732 171 835

Nezávazná poptávka!

Napište nám základní informace o úklidu a my se Vám ozveme s cenovým rozpočtem.