Úklidy bytových domů Teplice a okolí

Ozvěte se Narine

Poptáváte profesionální úklid bytového domu v Teplicích a v ústeckém kraji? Právě jste našli ty pravé. Firma Narine Cleaning je pro na trhu již více než 8 let. Zajišťujeme úklidy bytových domů, panelových domů i firem a kanceláří. Můžete u nás poptat i úklidy dalších vašich prostor. Zajišťujeme úklidy bytů a domácností, mytí oken a úklid firem a kancelářských prostor. 

Zajistíme pro vás úklid společných bytových prostor na pravidelné bázi nebo jednorázový úklid půdních, sklepních a dalších místností včetně garáží a podobně.

Rádi pro vás připravíme cenovou nabídku i mimo Teplice. Působíme v celém ústeckém kraji. Vždy pečlivě zhodnotíme velikost uklízených prostor a množství práce (času), který potřebujeme k efektivní práci. Ceníme si každé zakázky, s kterou se na nás obrátíte.

Při péči o vaše domovy a další prostory používáme nejmodernější technologie a čisticí prostředky, které jsou šetrné nejen k vašim obydlím i k přírodě. Dbáme na zdravotní nezávadnost naší úklidové chemie. Mimo to nabízíme dezinfekci prostor ozónem a využíváme vysoce efektivní NANO antibakteriální a dezinfekční prostředky s FOOD atestem. 

Jsme tu pro vás

Během praxe jsme nasbírali řadu zkušeností, které každodenně využíváme při úklidu vašich osobních i firemních prostor. Nezáleží, zda poptáváte běžný úklid nebo se jedná o úklid po malování nebo rekonstrukci. Naši klienti nás již postavili i do situací, které by vás ani nenapadly. A možná, že nás do nich jednou postavíte i vy sami.

Kontaktujte nás

Už víte, že jsme těmi pravými nebo se ještě potřebujete na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Zavolejte nám

A nechte si nacenit úklid, který potřebujete.

  • +420 732 171 835

Nezávazná poptávka!

Napište nám základní informace o úklidu a my se Vám ozveme s cenovým rozpočtem.