Úklid bytu Teplice

Zajistíme pro vás úklid bytu Teplice

Nezáleží, zda se jedná o soukromý byt, ve kterém žijete nebo o prostory, které pronajímáte. Narine Cleaning je tu pro vás již 5 let, aby pečoval o všechny prostory, které potřebují čas od času uklidit. Ať už se jedná o jednorázový úklid nebo dlouhodobou spolupráci, na nás se můžete vždy spolehnout. Vyčistíme pro vás koberce a tapety, vycídíme parkety, koupelnu i kuchyň a poradíme si i se zašlapanými kachličkami.

Není to pouze úklid bytu Teplice, který vám nabízíme. Naceníme pro vás také výjezd do přilehlého okolí. Zajistíme úklid kanceláří, úklid paneláku nebo úklid bytového domu.

Ozón pro profesionální dezinfekci

V místě, kde je uklizeno, se můžete těšit dobrému zdraví. V prostoru, který je pravidelně dezinfikován, se nemají šanci zabydlet bakterie, viry, spory, plísně, houby a další škůdci.

K profesionální dezinfekci používáme ozón, který dokáže zničit vše, co nemá v domácnosti své místo. Jeho nezávadnost a účinnost prokázala například laboratoř švýcarské společnosti SGS – Société Générale de Surveillance nebo americká FDA – Food and Drug Administration.

Ozón si poradí také s toxiny, které se uvolňují z plastů, závěsů, koberců, z izolací, čalounění, z barev a podobně. Navíc pronikne do všech skulin a do pórů samotných problémových materiálů. Také nezanechává toxická rezidua.

Umíme toho daleko víc

Při práci používáme také NANO antibakteriální a dezinfekční ochranu s FOOD atestem. Všechny naše úklidové prostředky jsou zdraví neškodné, a navíc jsou šetrné ke všem povrchům, které se v domácnostech vyskytují, včetně těch přírodních, jako je dřevo.

Stále váháte, zda jsme těmi pravými? Podívejte se na naše reference nebo si o nás přečtěte více. Kontaktujte nás ještě dnes a nechte si vytvořit cenovou nabídku na míru.

Zavolejte nám

A nechte si nacenit úklid, který potřebujete.

  • +420 732 171 835

Nezávazná poptávka!

Napište nám základní informace o úklidu a my se Vám ozveme s cenovým rozpočtem.