Úklid domácnosti Teplice

Důležité hodnoty na prvním místě

Nechat si doma uklidit už dávno nepatří mezi výsady bohatých. Dnes se jedná o službu dostupnou široké veřejnosti. Ať už jste kreativní ženou, která se vedle podnikání a přípravě jídla pro celou rodinu nestíhá starat o domácnost nebo jste muž s mnoha zájmy, který na úklid jednoduše nemá čas, u nás jste správně. O vše se postaráme za vás.

Váš domov pro nás bude jako vlastní – vše uklidíme s největší pečlivostí.

Profesionální úklid domácnosti Teplice

Na vaše přání pro vás umyjeme okna včetně parapetů a žaluzií, vyčistíme koberce, pohovky, látkové tapety, vycídíme koupelnu, kuchyň, toaletu a řadu dalšího. Zatímco se budete věnovat svému zaměstnání, podnikání, psát nový román nebo trávit čas s blízkými, my pro vás uděláme to, co umíme nejlépe – uklidíme!
Prostory pro vás navíc vydezinfikujeme za použití horké páry o teplotě až 140°C, bez použití chemických přípravků. Vše krásně navoníme a vytvoříme dokonalou atmosféru pro příjemné chvíle strávené v prostředí domova.

Zajistit pro vás můžeme také mytí oken, úklid bytu nebo úklid kanceláří.

Profesionalita na prvním místě

Používáme profesionální čisticí prostředky, které jsou zahrnuty v ceně úklidu. Všechny produkty jsou šetrné k povrchům, které se v domácnosti běžně vyskytují a nejsou nijak zdraví škodlivé. Abychom dosáhli nejlepších výsledků, používáme profesionální čističe Kärcher.
Narine Cleaning je pro vás na trhu již 5 let. V roce 2019 jsme získali certifikát Prověřená společnost a řadu dalších dokladů o absolvovaných školení. Navíc jsme pojištěni proti způsobené škodě, takže nemusíte mít obavy – za vše ručíme.

Kontaktujte nás ještě dnes

Váháte, zda je úklid domácnosti právě pro vás? Neváhejte a nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou nabídku. Rádi vám se vším poradíme a navrhneme optimální řešení, které bude vyhovovat vašim finančním možnostem a časovému harmonogramu. Kontaktujte nás ještě dnes.

Zavolejte nám

A nechte si nacenit úklid, který potřebujete.

  • +420 732 171 835

Nezávazná poptávka!

Napište nám základní informace o úklidu a my se Vám ozveme s cenovým rozpočtem.