Úklid kanceláří Teplice

Profesionální úklid kanceláří

Zajistíme pro vás profesionální úklid kanceláří v Teplicích a přilehlém okolí. Nezáleží, zda máte jeden menší prostor nebo rozsáhlou budovu, zda poptáváte jednorázový úklid nebo dlouhodobou spolupráci – jsme tu pro vás již 3 let, abychom vám vyšli vstříc ve všech vašich požadavcích. Každý prostor je jedinečný a podle toho si zaslouží vlastní péči.

Abyste si byli jisti, že se obracíte na tu správnou firmu, podívejte se do našich referencí a sami si udělejte obrázek o naší dosavadní praxi. Ve prospěch naší profesionality mluví i řada certifikátů, které jsme dosud získali.

Úklid kanceláře Teplice

A nejen to. Zajistíme pro vás profesionální úklid také v přilehlých oblastech. Poptat u nás můžete úklid v paneláku, mytí oken nebo úklid domácnosti. Náš personál je připraven na všechny vaše prostory a vybaven těmi nejmodernějšími prostředky, které uvedou povrch všech materiálů do perfektního stavu. Produkty, které používáme, jsou zdravotně nezávadné a vhodné i na přírodní povrchy. V naší výbavě najdete profesionální čistič Kärcher a řadu dezinfekčních přípravků.

Ozón a NANO technologie

Ozón, který lze použít ve všech uzavřených prostorech, spolehlivě likviduje bakterie, plísně, viry, spory, patogeny a další nežádoucí organismy. Jeho účinnost a zdravotní nezávadnost prokázala laboratoř švýcarské společnosti SGS – Société Générale de Surveillance nebo americká FDA – Food and Drug Administration. Dále používáme NANO antibakteriální a dezinfekční ochranu s FOOD atestem.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše nabídka? Potřebujete se doptat na bližší informace? Rádi vám odpovíme na všechny vaše otázky a vytvoříme pro vás nezávaznou cenovou nabídku na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte nám

A nechte si nacenit úklid, který potřebujete.

  • +420 732 171 835

Nezávazná poptávka!

Napište nám základní informace o úklidu a my se Vám ozveme s cenovým rozpočtem.