Úklid v paneláku Teplice

Profesionální úklid společných prostor

Hledáte firmu, která se postará o úklid společných prostor v panelovém či bytovém domě? Právě jste ji našli. Zajistíme pro vás úklid na klíč – postaráme se o vše, co s úklidem souvisí. Vytřeme podlahy, vytepujeme koberce, umyjeme okna a vycídíme obložení zdí. Je pouze na vás, jaký rozsah prací si zvolíte.

Kromě pravidelné spolupráce nabízíme i jednorázové úkony, jako je například již zmíněné mytí oken, případně úklid sklepních, půdních a dalších méně využívaných prostor.

Úklid v paneláku Teplice

Abychom pro vás mohli zajistit kompletní úklid v paneláku v Teplicích, bylo nutné, abychom se nejprve mohli sami spolehnout na dodavatele čisticích prostředků a vybavení, které běžně používáme. Proto jsme hledali ty nejlepší technologie a výrobce, kterým stejně jako nám záleží na spokojenosti zákazníků. Začali jsme používat profesionální čističe Kärcher, díky kterým odvádíme tu nejlepší práci. Dokládá to řada certifikátů, které jsme dosud získali.

Nejsou to pouze Teplice, kde pro vás zajistíme úklid. Přijedeme za vámi také do přilehlého okolí. Zajistíme pro vás mytí oken, úklid bytu nebo úklid domácnosti.

Cenová nabídka na míru

V našem ceníku se můžete podívat na orientační ceny. Každý prostor je však jedinečný a každý klient má individuální nároky a potřebuje zajistit rozdílné služby. Zašlete nám svou poptávku a my pro vás připravíme nezávaznou cenovou poptávku na míru, zohledňující všechny aspekty vašich požadavků. Doporučíme vám vhodný postup, kterým může být například dezinfence prostor ozónem nebo navrhneme tradiční formu úklidu a dohodneme se, zda potřebujete zajistit jednorázový úklid nebo poptáváte pravidelnou spolupráci.

Se všemi podklady v ruce se budete moci rozhodnout, zda jsme pro vás těmi pravými.

Neváhejte nás kontaktovat

Dočetli jste až sem a víte, že jsme pro vás těmi pravými? Nebo se chcete na něco doptat? Kontaktujte nás a domluvte si úklid ještě dnes. Vaše prostory si zaslouží být čisté.

Zavolejte nám

A nechte si nacenit úklid, který potřebujete.

  • +420 732 171 835

Nezávazná poptávka!

Napište nám základní informace o úklidu a my se Vám ozveme s cenovým rozpočtem.