Úklid po rekonstrukci zahrnuje:

  • úklid a likvidace stavebního odpadu

  • strojové nebo ruční zametání podlah

  • vysávání a mytí podlah

  • mytí oken, výloh a prosklených ploch

  • úklid sociálních zařízení

  • další úklidové práce dle vašeho zájmu

Každá rekonstrukce vašich soukromých nebo firemních prostor se zkrátka neobejde bez průběžného a finálního úklidu. Narine pro vás kompletně vyřeší rekonstrukční úklidy na stavbách malého, středního i velkého rozsahu. Není podstatné, zda jde o rozsáhlý úklid po rekonstrukci domu nebo bytu,  anebo menší úklid po běžném malování. Zařídíme vše, abyste se nemuseli vůbec o nic starat.

Jak to obvykle probíhá?

Většinu úklidů po rekonstrukcích si rozdělujeme na dvě fáze.

Hrubý úklid během a po rekonstrukci

Po okamžiku dokončení stavebních prací, které způsobují vysokou prašnost, započneme hrubé úklidové práce. Během nich odklízíme velké odpady, obalové materiály, hrubé nečistoty a vysáváme hrubý prachový nános. Zbavujeme podlahy a další povrchy zbytků lepidel, barev atp. Poté odstraníme zbytky prachu a nečistot základním suchým a následně mokrým procesem.

Tato fáze nastává nejčastěji jako příprava před dalšími pracemi, například pokládkou podlah, umístění nábytku nebo dalších prvků vybavení. Pokud se zejména před pokládkou podlah neprovede dostatečně kvalitní úklid, v budoucnu bude v prostorách zvýšená prašnost.

Finální úklid po rekonstrukci

Během závěrečného úklidu připravíme vaše prostory pro stěhování a plný provoz. Většinou bývají prostory v této fázi již zařízeny, včetně nábytku. Naše pracovnice provedou základní čistící práce jako vysávání, mytí podlah, mytí oken a žaluzií, umytí a odprášení všech položených předmětů, vysátí prachu ze všech povrchů včetně stěn. Umyjeme a vyleštíme dveře, futra, parapety, radiátory i skleněné plochy. Zkrátka vše vyčistíme do posledního detailu.